КашеСуп

Еда быстрого приготовления в пакетах для походов, сплавов, активного отдыха, рыбалки и всех видов аутдора. Залей кипятком, дай настояться 5 - 10 минут и ешь прямо с пакета!

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Доставка
Payment method
Пересилку сплачує одержувач. При замовленні більш ніж 1000 грн, доставка безкоштовна! При оплаті до 15:00 відправка в той же день.
Переваги КашеСупу
Економія часу та сил
КашеСуп не потрібно варити, змішувати складові. Все вже готово, треба лише залити окропом. Не потрібно брати миску і її мити! Можна витратити час на відпочинок і спілкування.
Зручне пакування
Пакети не пропускають вологу, тому ви можете не боятися дощів та бродів. Ваша їжа буде завжди сухою, поки ви її не запарите :).
Великі порції
Вага запареної їжі КашеСупу в середньому складає 500 мл. Це достатньо звична порція в походах для дорослої людини. У сухому вигляді каші та локшини по 100 гр а супи по 60 гр.
Багато м'яса та грибів
У нас діють стандарти: 15 гр м'яса у 100 грамових кашах та локшинах, тобто 15% м'яса у страві та 10 гр м'яса у 60 ти грамових супах, тобто 18%. Грибів у стравах по 10 гр.
Смачна рецептура
У наших стравах ми намагаємось відтворити звичні з дитинства смаки класичних рецептів. Щоб навіть дітям подобалось :)
Легка вага
Вам більше не потрібно носити на собі приблизно 800 - 1000 гр денного раціону стандартної їжі. В середньому на людину в день достатньо 300 гр КашеСупу, тобто 3 порції.
Відгуки про КашеСуп
Нас рекомендують

FAQ по КашеСупу

Оплата та доставка
Оплата замовлення на карту Приватбанку. Пересилку сплачує одержувач. При замовленні більш ніж 1000 грн, доставка безкоштовна! При оплаті до 15:00 відправка в той же день. Відправляємо новою поштою та джастіном. Можлива післяплата, але за умови завдатку 100 - 150 грн, на випадок якщо посилку не заберуть.
Для кого підходить КашеСуп?
Для піших туристів, легкоходів, альпіністів, спелеологів, велосипедистів, тобто для всіх туристів, хто цінує свій час та сили :) Також КашеСуп можна їсти на морі, під час дикого відпочинку.
Чи потрібно підсолювати КашеСуп?
В цілому у КашеСупі кількість солі оптимізована. Але бувають люди, котрим подобається більш солоні страви. Також у тяжких походах, людина втрачає багато солі за добу. Тому візьміть з собою трішечки солі і за потреби підсолюйте.
Чи класти масло в КашеСуп?
Додавання трішечки смальця або топленого масла або оливкового у страви КашеСупу зроблять його неперевершеним. Дуже рекомендуємо!
Чи потрібно проварювати КашеСуп на висоті?
Рекомендуємо на висотах вище 4000 метрів засунути пачку кашесупу у воду в каструльку або джетбойл та трохи проварити, бо вода закипає на висотах не при 100 градусах. Хоча пюре готове і з теплою водою, а от борщ наприклад можна проварити на висоті.